DTG

Druk Direct to Garment (DTG) to stosunkowo nowa technologia, która doskonale nadaje się do dokładnego odtwarzania zdjęć, ilustracji i skomplikowanych projektów w pełnym kolorze.

Druk DTG daje najlepsze wyniki nadruku na koszulkach i odzieży ze 100% zawartością bawełny. Stosowanie druku DTG w przypadku przedmiotów o wysokiej zawartości poliestru nie jest obecnie możliwe.

Wyniki dla Druku DTG różnią się w zależności od koloru tkaniny, na której jest drukowany. Biały podkład jest używany podczas drukowania na kolorowej odzieży, aby kolory były jasne i żywe; może to oznaczać, że nadruk wydaje się nieco grubszy w porównaniu z grafiką wydrukowaną na jaśniejszych koszulkach.

Zaletą druku DTG w porównaniu do sitodruku jest szybszy czas realizacji i niskie koszty konfiguracji, co czyni go bardziej opłacalnym rozwiązaniem przy drukowaniu małych nakładów (do 100). Zwłaszcza, gdy wymagany jest projekt, który ma wiele różnych kolorów.

Główną wadą druku DTG jest to, że nie można dopasować kolorów Pantone PMS, a wydruki nie są tak żywe w porównaniu do sitodruku, w którym atrament przylega do tkaniny.

full kolor

Uncle Clothing

produkty

nadruki

merch

kontakt

+48 603 691 458

kontakt

strona nie używa cookies, nie szpieguje, nie śledzi
do obsługi strony sprawdzamy:
kraj: US · miasto: North · ip: 3.233.232.160
urządzenie: computer · przeglądarka: CCBot 2 · platforma:
licznik: 1 · online: 666
created and powered by:
www.RobiYogi.com - profesjonalne responsywne strony internetowe
00:00
00:00
zamknij